Jak si vydělat na internetu peníze

Pro majitele webu

Iq-test

-jedná se o přivídělek tím že se na servru zaregistrujete a pak vám server nabídne několik svých banerů ,které umístíte na svůj web

Výše Tvé provize: 6.2 CZK

explanation Z každé platby od návštěvníka, který přijde přes Tvůj odkaz dostaneš podíl 6.2 CZK.

 Výše Tvé referenční provize: 2.17 CZK

explanation Za každého platícího, který přijde přes odkaz dealera, který se do systému zapojil na základě Tvé propagace, dostaneš podíl 2.17 CZK.

iq test
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Fazole

Každému z vás, kdo se zaregistruje, povede server Fazole.cz vlastní účet. Na tento účet se vám budou připisovat všechny fazole, které získáte brouzdáním po internetu a které pak budete moci utrácet. Za vedení účtu po vás nepožadujeme žádné poplatky ani jiné závazky. Registraci je možné kdykoliv zrušit.Pokud chcete zadat reklamní kampaň na propagaci vaší firmy nebo výrobku, pokračujte zde.

 Sbírej fazole a získáš super věci

Včela

Jak to funguje?
REGISTRACE
Po registraci obdržíte e-mail s kódem a popisem jeho instalace do Vaší stránky.
ODMĚŇOVACÍ SYSTÉM
Po vložení kódu do Vašich stránek se každému návštěvníkovi zobrazí společně s Vašimi stránkami také nové okno prohlížeče vložené pod Vaše stránky, ve kterém budou zobrazeny některé jiné z partnerských stránek systému Vcela.net. Vy za jedno takové zobrazení dostanete 0,8 kreditu. 
BONUS
Po Vaší plné aktivaci, tedy po našetření prvních 100 kreditů, Vám připíšeme dalších 100 bonusových kreditů zdarma. 
PENÍZE
Jakmile na svém učtu nashromáždíte 10 000 kreditů, máte možnost vyměnit kredity za reálné peníze, které Vám převedeme na Váš bankovní účet, nebo zašleme složenkou. Cena za jeden kredit je 0,025 Kč. 
VLASTNÍ KAMPANÉ
Do systému můžete také kdykoli vložit svou reklamní kampaň (propagovat své stránky), což vás bude stát 1 kredit za jednoho návštěvníka Vašich stránek. Kredity můžete čerpat z našetřených, nebo si je zakoupit (informace o koupi kreditů Vám podáme na info@vcela.net). 
REFERENČNÍ SYSTÉM
Za každého člena, kterého do systému pomocí "referenčního kódu" přivedete, dostane v momentě jeho plné aktivace 100 kreditů zdarma.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                                                                    Web4u

Stále hledáme nové zákazníky pro naše služby. Jestliže pro nás získáte zákazníka, pak obdržíte každý měsíc provizi 10% z jeho měsíčního poplatku. Navíc jednorázově získáte 100,- až 500,- Kč dle tarifu (webhosting, serverhosting), který si zákazník zaregistruje (tato jednorázová provize bude vyplacena pouze pokud zákazník zaplatí minimálně na půl roku dopředu).

Vhodné zejména pro:

  • majitele www stránek (umístěním speciálního odkazu na vaše www stránky můžete začít vydělávat bez další námahy)
  • webdesignová studia a programátory (hostujte své projekty na našich serverech a získejte provizi z každého zákazníka)
  • počítačové nadšence (doporučte nás vašim kamarádům a zákazníkům)
    víte o někom, kdo potřebuje prezentaci na Internetu? Doporučte nás

        Link zde

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Web surf

Zvyšujeme návštěvnost Vašich stránek naprosto zdarma.
Naprosto jednoduché!

Websurf.cz - reklama zdarma, zvýšení návštěvnosti zdarma Websurf je unikátní systém na zvýšení návštěvnosti, hodnocení Vašeho webu, zvýšení pageranku.
Systém může používat opravdu každý a to zdarma.
Pokud máte webovou stránku nebo blog, je určen právě pro Vás náš systém.


Zvýšení návštěvnosti a reklama zdarma pro váš web :))